LAJME

Aksident tragjik, vdes nj? person

Vetaksidentohet dhe vdes nj? 70-vje?ar, n? Lipjan. Nj? person i mosh?s 70- vje?are ka vdekur t? enjt?n n? vetaksident. Rastin e ka konfirmuar p?r Indeksonline, z?dh?n?si...

S?muret k?ngetarja e njohur shqiptare, kjo ?sht? gjendja e saj

Ronela Hajati ?sht? k?ng?tarja e njohur nga Shqip?ria. Ajo u b? e preferuara e publikut q? n? daljen e saj t? par?, p?rcjell ORAinfo. Ronela ?sht?...

Deputetja e VV-s? jep lajmin e fundit rreth koalicionit me LDK-n?

Ish-deputetja e Kuvendit t? Kosov?s, Arb?rie Nagavci, q? pritet t? jet? n? k?t? post edhe n? legjislatur?n e re, ka folur n? Interaktiv t?...

N? banes?n e djegur n? Prishtin? jetonte nj? i ri n? kushte t? r?nda,...

Nj? banes? n? lagjen “Ulpiana” n? Prishtin? gjat? dit?s s? sotme ?sht? p?rfshir? nga zjarri. Policia ka konfirmuar rastin duke th?n? se si pasoj? e...

Pun? e kryer! Kjo parti politike nuk b?het pjes? e Qeveris? s? re

Kreu i Vet?vendosjes, kryeministri i zgjedhur i Kosov?s Albin Kurti ka qen? sot i ftuar n? Real Story n? News24 duke folur p?r...

Show Biz

RROLI godet tregun shqiptar t muziks, lanson MON AMI

Reperi “RROLI” nga Labeli “MR Entertainment” lanson kngen e shum pritur “MON AMI”. Ky projekt sht pritur shum mir nga pupliku i gjr. https://www.youtube.com/watchv=6Px6Lv0fxhs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1R3HbIkIS2I7ISryqbKyNYrTRMWAYYcSWnRck_BiPtx-PB_6EhdS-R4iw

I riu nga Drenasi Flamur Plakiqi sjell Projektin e par Muzikor...

I riu nga Drenasi Flamur Plakiqi sjell Projektin e par Muzikor me titull “Du me t’pa” Kenga sht e Punuar nga Bes Buzuku -Chipsi ndersa...

Sport

E turpshme! Prishet festa, rrahen tifozt malazez n Prishtin

Pas prfundimit spektakolare t ndeshjes s sotme, ka pasur prleshje mes tifozve t Kosovs dhe atyre malazez, shkruan Gazeta NewBorn. https://www.facebook.com/reporteri/videos/2657475774318766/v=2657475774318766
- Advertisement -

NA NDJEKNI

371,944FansLike
801SubscribersSubscribe
- Advertisement -

OPINIONE

Krasniqi: Kush i beson Edi Rams, thn figurativisht sht gomar

Profesori universitar, Milazim Krasniqi, ka reaguar pas takimit t sotm mes Qeveris s Kosovs dhe asaj t Shqipris, i cili u mbajt n Pej,...

A ka mysliman ktu

LIFE STYLE

Kshillat e nj hajduti do t’iu vlejn shum pr t shptuar...

Nes do t dini se si mund t ruani makinn tuaj pr t mos jua vjedhur nuk mund t jua tregoj m mir se...
- Advertisement -